IMG_1837

Wielgus_logo

Jest nam niezmiernie miło powitać w sieci partnerskiej piękne salony jubilerskie Wielgus.

Świadomość, że kolejne rzesze klientek i klientów będą mogły podziwiać i kupować kolekcje Boccadamo napawa nas szczęściem i wielką satysfakcją. Uwielbiamy ten moment, gdy po wysłaniu kolekcji i wystawieniu jej na salon otrzymujemy pierwsze zdjęcia. Oczami wyobraźni widzimy przychodzące klientki zaciekawione nowościami i personel salonu przedstawiający z pasją naszą historię, wartości marki i kolekcje.

Cieszymy się, że gościmy w tak pięknych i wyjatkowych salonach!

Oprócz satysfakcji z powiększającej się sieci dystrybucji jest jeszcze jeden aspekt szalenie dla nas ważny. Jesteśmy niesamowicie wdzięczni, że dzięki nawiązywanej współpracy poznajemy wspaniałych ludzi. Są to osoby żyjące z pasją, mające wizję upiększania świata, tworzące ciężką pracą wyjątkowe miejsca dla swoich Klientów. Właśnie – Klienci. We wszystkich rozmowach na pierwszym planie zawsze są nasi Klienci, głównie kobiety, ale też coraz częściej mężczyźni i dziewczynki. Sukces naszej współpracy płynie ze wspólnego celu: dostarczanie maksymalnej satysfakcji naszym Klientom.

Historia firmy Wielgus sięga początku lat 90tych, od tamtego momentu firma jest w ciągłym rozwoju. „Nie jesteśmy firmą, która w pełni zadowala się jedynie bieżącymi osiągnięciami. Owszem doceniamy aktualne sukcesy i jesteśmy z nich bardzo dumni, ale ciągle staramy się być bardziej profesjonalni, a także bardziej konkurencyjni. To właśnie z myślą o naszych Klientach nieustannie poszukujemy tych lepszych i dogodniejszych rozwiązań.” – mówią właściciele salonów Wielgus. Slogan firmy to „ODKRYJ TAJEMNICĘ PIĘKNA”. Od teraz możecie odkryć tajemnicę piękna również marki Boccadamo.

Zapraszamy!

Salon Jubilerski MB Wielgus , Galeria Świdnicka, ul. Westerplatte 29, Świdnica

IMG_1842

IMG_1834

IMG_1835

IMG_1840

IMG_1839

IMG_1837

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *