_SZW3346

Hotel-Natura-Residence-Business-Spa-Siewierz-838253

Zapraszamy Was w podróż…tym razem prawdziwą, gdyż naszym kolejnym Partnerem jest cudowny luksusowy Hotel Natura Residence Business & Spa w Siewierzu. Polecamy z całego serca nie tylko na zakupy! Zobaczcie sami dlaczego.

„Natura Residence to wyjątkowe miejsce na mapie Śląska. Hotel położony jest w pachnącym, sosnowym lesie nad samym jeziorem, dzięki czemu idealnie nadaje się na spędzenie tu kojących chwil. Najważniejsi dla nas są nasi Goście. Dlatego też zawsze dbamy o  to, by niczego im nie brakowało i otaczamy ich wszechobecnym luksusem. Pobyt u nas sprawia, że po powrocie do domu czują się zregenerowani, odprężeni i szczęśliwi”. Tymi słowami przedstawia Hotel p. Marek Czernecki, który wraz z cudowną żoną p. Mariolą stworzył i zadządza tym niepowtarzalnym miejscem.

Hotel Natura Residence **** Business & SPA, ul. Sucha 4, Siewierz

_SZW3346

IMG_4696

1F6A4612_1

1F6A6447

Dzik

Czyż mogło zabraknąć w tak pięknym miejscu naszej biżuterii? Napiękniejsze i najbardziej eleganckie hotele od wielu już lat zapewniają swoim Klientkom i Klientom luksus zakupów bez wychodzenia poza ich mury. A dobrze wiemy, że podczas podróży prywatnych bądź służbowych, mamy często ochotę sprezentować sobie lub komuś bliskiemu symboliczny „drobiazg”. Mając taki wybór kolekcji Boccadamo o jaki dba Pani Mariola zakup trafionego „prezentu” dla ukochanej czy ukochanego jeszcze nigdy nie był tak łatwy i przyjemny. W Hotelu Natura Residence znaleźć można nasze wszystkie marki: Boccadamo Mediterranea, Mya, Man oraz limitowaną kolekcję dla dziewczynek Petit.

nowe4

nowe2

nowe1
Hotel_NaturaResidence_bambolineHotel_NaturaResidence Hotel_NaturaResidence_2 Hotel_ekspozycja3

Hotel_NaturaResidence_3

Polecamy z całego serca zarówno pobyt jak i zakupy!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *