1

logo_bazowe_2

Wszystkie miłośniczki biżuterii Boccadamo z Gorzowa Wlkp. i okolic zapraszamy do naszych salonów partnerskich – „Jubiler Kaźmierczak”!

Jubiler Kaźmierczak to 30 lat doświadczenia w branży jubilerskiej ! Ich  Salony to prawdziwe perełki które odzwierciedlającą pasję i niezwykłą dbałość o każdy detal.

Założyciel Firmy Pan Roman Kaźmierczak – Mistrz – Złotnik Jubiler. Otrzymał przywilej sygnowania swoich prac godłem miasta. Jest Rzeczoznawcą jubilerskim w zakresie złotnictwa, diamentów i starych monet oraz przewodniczącym komisji egzaminacyjnej przy Izbie Rzemieślniczej.

Pani Bożena Kaźmierczak współzałożycielka firmy. Tworzy świetny duet z synową Ewą Kaźmierczak przy projektowaniu biżuterii i wyborze od zewnętrznych dostawców. Panie starają się, żeby biżuteria w ich sklepach była jedyna i niepowtarzalna , większość wzorów występuje w pojedynczych egzemplarzach!

Jak sami mówią:  „Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Jesteśmy wrażliwi na problemy klientów, każdy temat z którym chcielibyście się  do nas zwrócić nie pozostanie bez odpowiedzi.”

Jest nam bardzo miło współpracować z takimi profesjonalistami! Cieszymy się, że gościmy w tak pięknych i wyjątkowych salonach!

Jeśli cenisz sobie oryginalność to miejsce zdecydowanie dla Ciebie!

Więcej o  firmie i ich usługach przeczytacie tutaj – http://bit.ly/2r0NqTS

Gorąco zachęcamy do odwiedzin!

Salon Jubilerski Kaźmierczak – CH. Manhattan ul. Kombatantów 30, Gorzów Wlkp.

1 2 3 3a 3c 3d.4 5 7a

Salon Jubilerski Kaźmierczak – CH. Park 111 ul. Sikorskiego 111, Gorzów Wlkp

10

 12 13

11

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *