blog1

Tak, to prawda! Włoska marka biżuterii Boccadamo jest już dostępna w Polsce! Tym samym pragniemy powitać wszystkie miłośniczki (i miłośników!) włoskiej biżuterii i szeroko pojętego włoskiego stylu. Będziemy się bardzo starać, aby nasz blog „Twój włoski styl” stał się miejscem naszych częstych spotkań.

Zacznijmy od kilku słów o marce Boccadamo:

Boccadamo istnieje na rynku biżuteryjnym od wielu lat i z sukcesem rozwija swoją działalność zarówno we Włoszech jak i na całym świecie. Założycielem firmy jest Włoch – Tonino Boccadamo, który przez ostatnie 30 lat stworzył prawdziwy biżuteryjny Maison czyli Biżuteryjny Dom Mody. Początki firmy sięgają lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku, kiedy to firma rozpoczęła produkcję biżuterii z wykorzystaniem kamieni szlachetnych i półszlachetnych. Kluczowy dla rozwoju firmy był rok 1998 oraz otwarcie własnej fabryki w mieście Frosinone niedaleko Rzymu, skąd pochodzi Tonino. Każda kolekcja Boccadamo odznacza się na arenie międzynarodowej pięknym wzornictwem, wysoką jakością produkcji oraz niezwykłą dbałością o każdy detal. Właśnie te wartości czynią Boccadamo ulubioną markę osób kochających piękno i wrażliwych na artyzm. W 2006 roku powstała najbogatsza, sztandarowa linia „Boccadamo Jewels”, która jest kwintesencją stylu, jakości i walorów Made in Italy. Boccadamo od wielu lat współpracuje z grupą Swarovski International, wykorzystując w swoich kolekcjach najpiękniejsze i najlepszej jakości perły i kryształy.

Piękno i jakość: biżuterię Boccadamo wybierze każda kobieta kochająca modę, styl i elegancję.

Tonino Boccadamo jest człowiekiem niezwykle kreatywnym, a także nastawionym na stały rozwój swojego imperium i biżuteryjnych marek. Ale to nie wszystko. Jest zarazem człowiekiem o niesamowicie szlachetnym sercu. Dzięki swojej ciężkiej pracy osiągnął bardzo wiele, ale od zawsze towarzyszy mu filozofia dzielenia się swoimi osiągnięciami z potrzebującymi. Tak właśnie powstała Fundacja Boccadamo, niosąca pomoc wielu poszkodowanym przez los na całym świecie. Działalność Fundacji jest tak ciekawa i bogata, że na pewno do tego tematu jeszcze wrócimy w dedykowanym wpisie.

Marki Boccadamo

logo_boccadamoDEF

Boccadamo Jewels to wysublimowane, kobiece kolekcje odzwierciedlające włoski kunszt jubilerski. Wykonane są ze srebra i brązu, pozłacane lub rodowane oraz pięknie ozdobione kamieniami naturalnymi, kryształami i perłami Swarovskiego. Są kwintesencją tradycji, stylu i jakości Made in Italy, uwielbiane przez kobiety nowoczesne i wymagające.

Logo-bacc_Mya

Zawsze na czasie i w zgodzie z najnowszymi trendami marka Mya skierowana jest to młodych kobiet i dziewczyn uwielbiających bawić się modą. Są to kolekcje wykonane ze srebra i stali jubilerskiego, ozdobione kryształami Swarovskiego, perłami oraz kamieniami naturalnymi. Charakteryzują się modnymi kolorami i wzornictwem glamour.

Logo-Boccadamo-MAN

Kolekcje dla mężczyzn dyskretnie podkreślają męską elegancję i własny styl. W bogatej ofercie Boccadamo Man można znaleźć kolekcje eleganckie, smart casual oraz sportowe. Są wykonane ze stali jubilerskiej, skóry, kauczuku, a wybrane kolekcje ozdobione są elementami ceramicznymi i kryształkami. Każdy mężczyzna znajdzie odpowiednią kolekcję, aby wyrazić swój nowoczesny, męski styl.

  boccadamo_logo_petit

Zabawa, kolory, wzory, zwierzątka, gwiazdki, kryształki, te wszystkie elementy składają się na kolekcje marki Boccadamo Petit dla dziewczynek. Wszystkie kolekcje wykonane są ze srebra, ozdobione kryształkami i emalią jubilerską. Stworzona z myślą o młodziutkich wielbicielkach mody, pragnących wejść w zabawny, ale zarazem elegancki świat biżuterii. Linia ta składa się z naszyjników, bransoletek, kolczyków i pierścionków.

Od kilku lat Boccadamo rozwija się również poza granicami Włoch, a Polska została wybrana jako jeden w pierwszych rynków ekspansji w Europie. Tak naprawdę niektórymi kolekcjami klientki w Polsce mogą się cieszyć już od połowy 2015 roku, marka bowiem intensywnie od kilku miesięcy rozwija sieć partnerskich salonów jubilerskich. Jest już ich ponad 30 w całym kraju i będziemy Was na bierząco o nich informować. Na blogu szukajcie ich w kategorii „Gdzie na zakupy?”.

Wiosna 2016 jest momentem oficjalnej inauguracji marki ze względu na launch strony www.boccadamo.pl oraz oczywiście naszego bloga! Na blogu będziemy opisywać nie tylko nowe kolekcje i nowinki ze świata marki Boccadamo, ale także (a może i przede wszystkim) biżuteryjny włoski styl…czyli to co nas najbardziej intryguje i interesuje. Będziemy pokazywać jak za pomocą cudnych dodatków osiągnąć ten zniewalający efekt, który staje nam przed oczami myśląc o Włoszkach. Polki są piękne! To wiedzą wszyscy Włosi 🙂 tak więc uwierzmy w nasze piękno, a my Wam zdradzimy krok po kroku jak to zrobić. Bądźcie z nami!

MED7 MED8 MED9 MED10 MED11 MED12

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *